fbpx

Web Tasarım ve Web Sitesi Kurulumu

Dijitalleşmenin anahtarı olan web sitesi tasarımı için işinizi şansa bırakmayın. Bireysel ya da kurumsal bir web sitesine sahip olmak adına uzman web tasarım ekibimizle çalışmaya başlayın.

Özgün tasarım, kusursuz altyapı ve hızlı yüklenen bir web sayfa sayesinde müşterilerinize ulaşın. 

Web tasarım doğrularını dikkate alarak hazırlanan bir web sitesi ile hedeflerinize kısa sürede erişmenin keyfini çıkarın.

İhtiyaca Cevap Veren Web Tasarım Hizmetleri

Markanızın ihtiyacı olan web tasarımı için titiz çalışmalar yürütüyor ve ihtiyacınıza cevap veren çözümler ortaya çıkarıyoruz.

İşte size özel hizmetlerimiz!

Size Özel Tasarım

Markanızın ihtiyacına uygun tasarım ve altyapı inşasıyla özelleştirilmiş çalışmalar ortaya çıkarıyoruz. Tamamen size özgü çalışmalarla markanızı yansıtan bir sonuca ulaşıyoruz.

%100 SEO Uyumlu

Web tasarımı aşamalarını Arama Motoru Optimizasyonu çerçevesinde uyumlu olarak yürütüyoruz. Böylelikle SEO çalışmaları için sağlam altyapı inşa ediyoruz.

Responsive Tasarım

Website ziyaretçilerinin önemli bir kısmının mobilden erişim sağladığı düşünüldüğünde Responsive Tasarım bir gereklilik olur. Ekibimiz bu detayı dikkate alarak tasarımı gerçekleştirir.

Maksimum Pagespeed

Kusursuz bir web tasarım için sayfaların hızlı yüklenmesi gerekir. Gerek yapısı gerekse de tercih edilen grafikler açısından hızlı yüklenen sayfalar sayesinde kullanıcı deneyimini arttırıyoruz.

Çoklu Dil Desteği

Markanızın ihtiyaçlarına uygun olacak şekilde web tasarım sürecini farklı dillerle destekleyerek dünyaya açılmanızı sağlıyoruz.

Web Tasarım Süreci Nasıl İlerler?

Web sitenizin hayata geçirilmesinde aşama aşama gerçekleşen çalışmalar sizi başarıya ulaştırır. Ekibimiz her safhada titiz ve dikkatli davranırken size uygun bir çalışmanın ortaya çıkarılmasını da önemser. İşte web sitesi tasarımının aşamaları!

Planlama

Nasıl bir web sitesine ihtiyaç duyduğunuzu ve web tasarımda hangi detayların tercih edileceğini belirleyerek planlamayı yapıyoruz. Planlama aşamasında her detayı titizlikle düşünüyor ve uygulamaya koymak için hazırlık yapıyoruz.

Görsel Tasarım

Tasarımda görselliğe önem veriyor ve uyumlu bir sonuç almayı hedefliyoruz. Renkler, fontlar, grafikler ve yapıyı birbiriyle uyumlu olacak şekilde hazırlayarak görsellikte harikalar yaratıyoruz.

Kodlama

Başarılı bir web tasarım hizmetinin en önemli detayı kodlamadır. Gerek SEO gerekse de işlevsellik açısından temiz bir kod yapısı inşa ederek beklentilerinize cevap veriyoruz.

Yayınlama

Yayına almaya hazır hale getirilen web sitenizde son düzenlemeler ve testlerle yayın sürecini gerçekleştiriyoruz. Yayına alınan web sitenizde mevcut bir hata olup olmadığını değerlendirdikten sonra çalışmalarımızı tamamlıyoruz.

Neden Web Sitesi Hizmetimizi Almalısınız?

Dijital dünyadaki görünürlüğünüzü arttırmak ve size uygun bir web tasarıma sahip olmak adına bizimle çalışmaya başlayabilirsiniz. İşte size sunduğumuz ayrıcalıklı hizmetin detayları!

Web Tasarım Hizmeti ile İlgili Sıkça Sorulan Sorular

Web tasarım için ne gerekli?

Markanız için bir web sitesi oluşturmak istiyorsanız yapmanız gereken sadece bizimle iletişime geçmek ve ihtiyaçlarınıza uygun bir tasarım için süreci başlatmaktır. Ekibimiz bütün aşamaları sizinle iletişimde kalarak gerçekleştirecektir.

Web sitesi tasarımı ne kadara mal olur?

Her web tasarımın kendine has özellikleri vardır. Bu nedenle de talep edilen web sitesine göre fiyatlandırma farklıdır. Taleplerinizi bize ileterek fiyat teklifi alabilirsiniz.

Web sitesi tasarımı ne kadar sürer?

Tasarım süreci taleplerinize ve iş yoğunluğuna bağlı olarak şekillenmektedir. Bu nedenle tasarımın ne kadar sürede tamamlanacağını peşinen söylemek zordur. İş yoğunluğumuzu da dikkate alarak size en kısa teslim süresini veriyoruz.

Kurumsal ve bireysel web tasarımı farklı mıdır?

Evet, kurumsal ve bireysel web siteleri hem yapı hem de süreçler açısından farklılık gösterir. Bireysel web sitelerinde daha basit bir yapı tercih edilirken kurumsal web sitesi daha karmaşıktır.

Tamamlanmış Web Projeleri

Yeni Projeniz Hakkında Konuşalım

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak, soru ve sorunlarınız için bizimle istediğiniz zaman iletişime geçebilirsiniz.

Bir Mesaj Gönder

Sizi arayalım...