fbpx

E-Ticaret & E-İhracat Danışmanlığı

Dijitalleşmenin bir sonucu olan e-ihracat ve e-ticaret alanında siz de başarılı bir adım atmak ister misiniz?

Danışmanlık aşamalarını çok iyi bilen ekibimiz sayesinde eksiklerinizi giderebilir ve rakiplerinizi geride bırakacak çalışmalara imza atabilirsiniz. 

Dijital mağazanızı inşa ederken sık sık yapılan hatalardan da kurtulabilirsiniz. O halde e-ticaret danışmanlığı sayesinde sizi neler bekliyor bir göz atın!

E-Ticaret Danışmanlığı Neler İçerir?

E-ticaret danışmanlığı, online mağaza oluşturarak dijital ortamda satış yapmak isteyen markalara bir yol haritası çizilmesini sağlayan hizmettir.

Mağazanın oluşturulmasından optimizasyonuna varan süreçleri içeren e-ticaret danışmanlık hizmeti günümüzün olmazsa olmazları arasındadır. Hata yapmadan satış süreçlerine başlamayı ve bu süreçleri yönetmeyi sağlar. Böylelikle e-ticaret serüveni daha başarılı şekilde devam eder.

E-ticaret danışmanlığında size sunduğumuz çözümler kısaca şu şekildedir;

Müşteri ve Segment Analizleri

Satış yapmaya karar verilen sektörün ele alınması, müşteri dinamiklerinin belirlenmesi ve tüm dinamiklere uygun yol haritasının belirlenmesi gerekmektedir. Müşteri ve Segment Analizleri çerçevesinde yol haritası çıkarılarak nasıl hareket edileceğine karar verilir.

Pazaryeri Entegrasyonu

E-ticaret sürecini kendi web sitesi üzerinden yürütmek isteyen markalar için pazaryeri entegrasyonu olmazsa olmazdır. Çünkü farklı sistemleri tek tek incelemek ve yönetmek neredeyse imkânsızdır. 

E-satış danışmanlığı kapsamında entegre edilen pazaryerlerinin tek bir yerden yönetilmesiyle süreçler kolaylaşır. Böylelikle müşteri memnuniyeti sağlayacak sonuçlar da ortaya çıkar.

E-ticaret Altyapı Seçimi

E-ticarette altyapı neredeyse en önemli unsurdur. Çünkü satışların gerçekleştirilmesini destekleyecek olan yapının güven ve performansı sizin için her şeydir. Bu kapsamda sunduğumuz e-ticaret danışmanlığı ile doğru altyapının seçilmesi ve inşa edilmesi için gereken çalışmaları yürütüyoruz. Böylelikle size en uygun e-ticaret altyapısı seçimini gerçekleştiriyoruz.

Dijital mağazanızı oluşturmak ve satışları yürütmek adına tercih edeceğiniz e-ticaret danışmanlığı kapsamında pek çok kazanımınız olacağı bir gerçek. Bu kazanımlar sayesinde rakiplerinizin birkaç adım önünde olacak ve satış grafiğinizi sürekli yukarı taşıyacaksınız.

E-ticaret Altyapı Desteği

Size uygun e-ticaret altyapısı sayesinde sorunsuz bir deneyim elde etmenizi sağlıyoruz.

Pazar Analizi

Sektörü ve rakiplerinizi analiz ederek nasıl bir yol izleyeceğinizi belirliyoruz.

Entegrasyon Desteği

Pazaryeri, POS ve Kargo entegrasyonu konusunda size sürekli destek veriyoruz.

Ürün Listeleme

Hızlı ve verimli ürün listeleme çözümleri sayesinde satış aşamasına kolayca geçmenize yardımcı oluyoruz.

Bütün süreci profesyonel ekibimizle yürüterek e-satış danışmanlığı konusunda harika bir sonuca ulaşın!

Yeni Projeniz Hakkında Konuşalım

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak, soru ve sorunlarınız için bizimle istediğiniz zaman iletişime geçebilirsiniz.

Bir Mesaj Gönder

Sizi arayalım...